Damat Koğuşu ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
71 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduTüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye hazırlanıyor. Dram, polisiye türünde olacak Damat Koğuşu'nun başrollerinde geçmiş yıllarda Fox TV kanalında ekranlara gelen Arka Sıradakiler isimli dizide göstermiş olduğu başarılı performansı ile izleyicilerin beğenisini kazanan Barış Atay Mengüllü'nün yanısıra başrolde Mengüllü'ye Musa Can Pekcan ve Feyzan Soykan'da eşlik ediyor. Yönetmenliğini İlker Savaşkurt'un yaptığı çekimlerinde sona yaklaşılan Damat Koğuşu yakında izleyiciyle buluşacak.

Damat Koğuşu konusu:

Mahkumların ve cezaevinde görevli olan gardiyan ve müdürlerin yaşamlarının anlatıldığı filmde mahkumlar arası ilişkiler konu ediliyor. Bununla birlikte hükümlülerin birbirleriyle mücadeleleri ve cezaevi görevlileri tarafından kendilerine yapılan akıl almaz işkenceler konu alınıyor.

Damat Koğuşu ne zaman vizyona giriyor ?

İzleyenlerin tüylerini diken diken edecek olan film, 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 gösterim

Yönetmen koltuğunda Yann Demange'in oturduğu dram, polisiye türünü bir arada bulunduran ... Ocak 2018 tarihinde sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 40 gösterim

Yönetmenliğini Ali Kemal Çınar'ın yaptığı fantastik dram türünde yepyeni bir film ... Temmuz 2017 tarihinde izleyicilerin karşısına çıkacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 129 gösterim

Kore Savaşını merkeze alan dram türündeki Türk yapımı film yakında izleyicilerle buluşacak. ... aylarında beyaz perdede yerini alması bekleniyor.

15 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 75 gösterim

Yavuz Turgul'un yönetmen koltuğunda oturduğu aynı zamanda filmin yazarlığını da Turgul'un ... Yol Ayrımı filmi izleyicilerin karşısına çıkacak.

5 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 65 gösterim

Yönetmenliğini bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Yılan Hikayesi projesinde de yer almış ... aşık olmuş ve aşk acısı çekmektedir.

14 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...