Düzensiz Düzenbazlar ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
65 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduİbrahim Vurmaz yönetmenliğinde çekimleri geçtiğimiz aylarda sona eren Düzensiz Düzenbazlar isimli komedi filmi çok yakında izleyicilerin karşısına çıkacak. Filmin oyuncu kadrosunda Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan da bilinen BKM'nin ünlü oyuncularından Ömer Gecü, Metin Keçeci'nin yanında Buket Efecan, İbrahim Vurmaz gibi isimlerde yer alıyor.

Düzensiz Düzenbazlar konusu:

Mümtaz, sahtekarın tekidir. En yakın arkadaşı Ziya ile birlikte kısa yoldan köşeyi dönme, zengin olma peşindedirler. Ziya, Mümtaz'ın her dediğini yapan, yıllardır onunla bir arada olan Mümtaz'ı çok seven can dostu bir arkadaştır. Zenginlik denemeleri her seferinde hüsran ile sonuçlanan ikilinin zenginlik hayallerinden vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Zenginlik hayalleriyle yanıp tutuşan ikili yine birgün zenginlik denemeleri yaparken hiç beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaşır. Uzun zamandır peşlerinde olan, kazık attıkları Kara Davut, Mümtaz ve Ziya'yı bulur. Kara Davut, ikiliyi bir şartla öldürmeyeceğini söyler.

Düzensiz Düzenbazlar ne zaman vizyona giriyor ?

İzleyenleri gülmekten kırıp geçirecek komedi filmi 28 Temmuz 2017 tarihinde komediseverler ile buluşacak.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 120 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=_ziPt-4Svos Vine'da çektiği videolarla kısa süre içerisinde ... Film, 4 Ağustos 2017'de izleyenlerle buluşacak.

18 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 49 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=2hi0DBqWtOE Yönetmenliğini Ahmet Kapucu'nun yaptığı ... olan Sinyaciler, sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 55 gösterim

Bir Damla Aşk'ın vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Önümüzdeki günlerde sinemaseverler ile buluşacak ... ://www.youtube.com/watch?v=tLCi0YGt77Y

20 Mayıs 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 80 gösterim

Yönetmenliğini Holger Tappe'nin yaptığı Alman yapımı yepyeni bir film yakında vizyona girmeye ... 2 Şubat 2018 tarihinde vizyonda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 69 gösterim

Oliver Parker'in yönettiği Johnny English bilindiği üzere 2003 yılında izleyicilerle buluşmuş sonrasında ... 5 Ekim 2018 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...