Nelyubov Loveless ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
91 gösterim
30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu

70. Cannes Film Festivali'nde yarışan ve göstermiş olduğu üstün performanstan dolayı geçtiğimiz Mayıs ayında Juri Özel Ödülü'ne layık görülen Nelyubov Loveless'in ödülünü ekip adına filmin yönetmeni Andrey Zvyagintsev aldı. Yakında gösterime girecek olan filmin özel ödül alması daha film vizyona girmeden ekibi de oldukça motive etti. Belçika, Fransa, Rusya, Almanya ortak yapımı olarak izleyicilerle buluşacak olan Nelyubov Loveless'in tecrübeli Rus yönetmen Andrey Zvyagintsev yönetiminde çekilmesi filmin ne denli iddialı olduğunu gösteriyor. Çiftlerin boşanmalarına yakın kaybolan çocuklarını bulmak üzere aramalara başlamasının konu alındığı, senaryosunu Zvyaginstsev ile Oleg Negin'in yazdığı Cannes ödüllü Nelyubov Loveless ne zaman sinemalarda olacak ? Film, 29 Aralık 2017'de Cannes'taki başarısından sonra beyazperdede yerini alacak.

 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 555 gösterim

Dünyaca ünlü İngiliz yazar E. L. James tarafından kaleme alınan Özgürlüğün Elli Tonu isimli ... Tonu 8 Şubat 2018 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 88 gösterim

Hint biyografik filmi Dangal, Mahavir Singh Phogat isimli güreşçinin hayat hikayesini anlatıyor. ... Ağustos 2017 tarihinde film sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 76 gösterim

Yönetmenliğini Gabriela Cowperthwaite'ın yaptığı gerçekten Amerikan ordusunda görev yapmış Megan Leavey ... Ağustos 2017'de izleyicilerle buluşacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 60 gösterim

Brezilya yapımı yepyeni bir dram filmi yolda yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin ismi ... olan film 8 Eylül 2017 sinemalarda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 71 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=STwGCM5oVDA Tüyler ürpertecek yepyeni bir film vizyona girmeye ... 29 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak.

30 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...