American Made ne zaman vizyona girecek ?

0 oy
123 gösterim
4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sorduYönetmenliğini Doug Liman'ın yaptığı başrolünde ünlü oyuncu Tom Cruise'ın oynadığı American Made isimli gerilm, polisiye ve biyografik film önümüzdeki aylarda vizyona girecek. Ünlü uyuşturucu kaçakçısı pilotu Barry Seal'ın hayatının anlatıldığı filmde Cruise'a Sarah Wright, Domhnall Gleeson gibi isimler eşlik ediyor. Geçtiğimiz haftalarda çekimleri tamamlanan American Made isimli filmin konusu şöyle :

American Made film konusu

Barry Seal, uçuş eğitimleri tamamladıktan sonra pilotluk lisansı alır. Uçuş için aldığı belgeye bir de ticari lisans ekler. Barry Seal böylece ticari işlemlerde çalışmasına onay veren belgeyi de almış olur. Bir süre TWA Havayolu şirketinde çalıştıktan sonra artık pilotluğunu farklı alanlarda değerlendirmek ister. O, hayatında değişikliğe gitmek istiyordur. Birgün hiç beklemediği bir yerden yasa dışı bir teklif alır. Gelen teklif uyuşturucu ve silah kaçakçılığı yapan çeteye pilotluk yapmak üzerinedir. Her uçuşusunda tam tamına 500 bin dolar para kazanacağı bilgisi onu fazlasıyla heyecanlandırır. Hayatına yeni heyecanlar arayan Seal, teklifi düşünmeden kabul eder. O artık normal pilotluğun aksine yasa dışı işler yapan gayrimeşru işlerin içinde uyuştucu baronlarının, silah kaçakçılarının dünyasında yer alan bir pilottur.

American Made ne zaman vizyona girecek ?

Barry Seal'in hayatını merak edenlerin heyecanla beklediği biyografik temalı polisiye filmi 8 Eylül 2017 tarihinde beyazperdede yerini alacak. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 89 gösterim

Yönetmen koltuğunda Yann Demange'in oturduğu dram, polisiye türünü bir arada bulunduran ... Ocak 2018 tarihinde sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

3 Haziran 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 1,185 gösterim

2013 yılından beri sinema ekranlarına gelmeye başlayan yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı ... yılının yaz aylarında vizyona gelmesi bekleniyor.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 143 gösterim

İstisna, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan casusluk temalı bir gerilim filmi. Filmin yönetmen ... 14 Temmuz 2017 tarihinde sinemalarda olacak.

4 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 141 gösterim

Yönetmenliğini Holllandalı yönetmen Diederik Van Rooijen'ın yaptığı ABD yapımı korku filmi yakın ... 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyonda olacak.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 584 gösterim

2010 yılında vizyona giren, başrollerini aksiyon filmlerinin yıldızı Angelina Jolie ve Liev ... nezaman.com.tr ailesince buradan paylaşılacaktır.

1 Temmuz 2017 Filmler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...