Çaykur mevsimlik işçiler ne zaman işbaşı yapacak ?

0 oy
47 gösterim
5 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

Çaykur, geçtiğimiz aylarda çeşitli Karadeniz illerinde çalıştırılmak üzere mevsimlik işçi alımı yaptı. İşe alınacakların listesi belli olduktan ve sonuçlar açıklandıktan sonra ise geçici süreliğine de olsa çalışacak olan işçileri heyecan sardı. Merakla ne zaman işe başlayacaklarını merak eden Artvin, Rize, Giresun ve Trabzon illerinde bulunan Çaykur'da istihdam edilecek olan işçilerin güvenlik soruşturmalarının tamamlandığı ve bayramdan sonra iş başı yapacağı bilgisinin kurum tarafından aktarılması üzerine işe alınanlar merakla bayramın geçmesini beklemeye başladı. Bayram geçmesine rağmen kurumun işçi listesinde olmasına rağmen işe alınan işçiler henüz iş başı yapamadı. Çaykur mevsimlik işçiler ne zaman işbaşı yapacak ? Geçtiğimiz günlerde Çaykur İşletme Genel Müdürlüğünden yapılan açıklama da mevsimlik işçi olarak işe alınanaların en geç Temmuz ayının ikinci haftasında iş başı yapacakları bilgisinin verilmesinin üzerine işçiler umutla iş başı yapacakları günü beklemeye başladı.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 60 gösterim

Yönetmenliğini Hüseyin Çoşkun'nun yapımcılığını ve sunuculuğunu gazeteci Müge Anlı'nın yaptığı ... ayında sezonu kapatmasına kesin gözüyle bakılıyor.

8 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 9 gösterim

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel dizisinden geçtiğimiz günler sevenlerini üzecek bir ... 82. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor.

12 Şubat 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 55 gösterim

30 Nisan 2017 tarihinde ATV kanalında izleyicilere merhaba diyen Seni Kimler Aldı isimli dizi kısa ... 10 Temmuz 2017'de izleyicilerine veda edecek.

7 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 166 gösterim

Kanal 7 ekranlarında 9 Nisan itibariyle yayınlanmaya başlayan Benimsin orijinal adıyla Beintehaa ... ayı gibi ekranlara veda etmesi bekleniyor.

24 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 173 gösterim

Kanal 7'nin sevilen Hint dizilerinden biri olan Zor Sevda 1 Mayıs 2017 tarihinden ... kadar sevilen dizinin ekranlarda olacağı bilgisini verdi.

21 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...