Olimpiyatlar ne zaman yapılacak ?

0 oy
48 gösterim
5 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu


Her dört yılda bir düzenlenen birçok spor alanında faaliyet gösteren sporcuların katılımı ile gerçekleştirilen olimpiyat oyunlarına ev sahipliği yapabilmek için mücadele veren Türkiye önümüzdeki olimpiyat oyunları için ne yazık ki final biletini bu sefer de Tokyo'ya kaptırdı. Türkiye'nin İstanbul'unun kurada elenmesinden sonra Madrid ile kalan Tokyo kuradan birinci şehir olarak çıkarak 2020 olimpiyat oyunlarına ev sahipliği yapmaya hak kazanmış oldu. Türkiye'nin de katılacağı 2020 yılında düzenlenecek olan Japonya'nın başkenti Tokyo'da gerçekleşecek olan olimpiyat oyunlarında birçok ülkeden gelen milli sporcular yüzme, atletizm, sırıkla atlama, güreş gibi alanlarda yarışacak. Sporseverlerin merakla beklediği olimpiyat oyunlarının düzenlenmesine daha üç yıl olmasına rağmen şimdiden gözler olimpiyatlara katılacak ülkelere çevrildi.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 51 gösterim

İstanbul - İzmir arası ulaşımı sağlayacak olan ve yapım çalışmaları halen devan ... ilk çeyreğinde tamamlanmasının planladığı açıklaması yapıldı.

1 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 100 gösterim

Türkiye'nin en çok tercih edilen önde gelen su firmalarından biri olan Erikli, Almanya' ... 14.08.2017 tarihinde noter huzurunda gerçekleştirilecek.

5 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 66 gösterim

Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından Adalet Yürüyüşü adı altında düzenlenen mahkeme kararını ... Sahili'nde Adalet Mitingi düzenleyecek.

4 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 165 gösterim

Hollanda menşeili ünlü dondurma üreticisi Algida'nın markası olan Magnum, İtalyan devi Porsche ... dev çekiliş yapılarak Porsche sahibini bulacak.

30 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 175 gösterim

THY hostes alımı yapacak mı ? Türk Hava Yolları çalışmak isteyen birçok kişinin hayalini ... yaz aylarına denk gelecek şekilde yapması beklenmektedir.

28 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...