Darbe girişimi ne zaman yapıldı ?

0 oy
74 gösterim
5 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

FETÖ (Fethullahçı Terör Örgütü) tarafından gerçekleştirilen hain daha darbe girişiminde Gölbaşı Özel Harekat, TBMM, Cumhurbaşkanlığı sarayı bombalanmış ve çok sayıda vatandaşımız bu kalleş saldırılarda şehit olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a suikast girişiminde bulunulan darbe girişiminde Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar da rehin alınarak Akıncı Üssü'nde bir süre tutsak edilmiştir. FETÖ'cü teröristlerin ülkeyi işgal etmek için düzenlediği ve başarısızlıkla sonuçlanan hain darbe girişimi devlet büyüklerinin çabası, milletin azim ve kararlılığıyla önlenmiştir. Asker kılığında çok sayıda teröristin katıldığı darbe girişimine, hain girişimi organize eden başta Hava Kuvvetleri imamı olarak bilinen FETÖ'cü Adil Öksüz olmak üzere bazı sivil teröristler de destek vermiştir. Darbe girişimi ne zaman yapıldı ? FETÖ'cü hainlerin yapmış olduğu darbe girişimi 15 Temmuz 2016 tarihinde akşam saatlerinde gerçekleşmiştir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 gösterim

Yıllar önce başlayan geçtiğimiz 2016 yılının Nisan ayına kadar devam eden, TSK'yı ... deki gecekonduda bulunan el bombaları üzerine başlamıştır.

28 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 105 gösterim

Fatih Sultan Mehmet, Osmanlı padişahlarının 7.si olup İstanbul'u fethederek Fatih unvanını ... Fatih Camii'nin yapımı 1470 yılında tamamlanmıştır.

13 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 77 gösterim

Osmanlı Devleti'nin önemli padişahlarından biri olan, İstanbul'u 1453 yılında fetheden Fatih ... çalışmaları 31 Ağustos 1452 yılında tamamlanmıştır.

9 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 75 gösterim

Müslümanlar tarafından kutsal topraklar olarak kabul edilen Kudüs'te yer alan Mescid-i ... Hz.Süleyman tarafından yapıldığına rivayet edilmektedir.

5 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 57 gösterim

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk, Türk Milletinin eğitimine ... ortak alfabe kullanılarak kolaylık sağlanmıştır.

5 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...