Gözüm Sende ne zaman yayınlanıyor ?

0 oy
66 gösterim
6 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

Farklı bir konseptte ATV ekranlarına gelen evlilik programı Gözüm Sende'nin geçtiğimiz aylardan birden yayınına ara vermesi izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Neden yayınlanmadığı ve birden bire ekranlarda neden göremediklerini merak eden sevenleri bu sorunun cevabını arıyordu. 1 haftalık bir zaman diliminden sonra 2 Nisan 2017 tarihinde tekrar ekranlarda yerini alan Gözüm Sende'nin yayınlanmaya başlaması izleyenleri sevindirmişti.

Gözüm Sende'nin televizyonda yayınlanan diğer evlilik programına göre çok farklı bir kurguya sahip olduğunu belirtmek gerek. Diğer evlilik programlarında talipler paravan eşliğinde birbirlerini bir süre sonra görürken Gözüm Sende programında ise adaylar birbirlerini yaklaşık bir hafta boyunca görmeden kendilerinde bulunan kamera sayesinde hayatlarını görüntüleyerek talibine bu şekilde bilgi verdikten sonra talibi ve annesi ile gelin adayını seçmek üzere final akşamı hazır bulunuyor ve bu şekilde ortak karar vererek gelin adayını seçiyorlar. Gözüm Sende genel hatları ile bu şekilde. Gözüm Sende ne zaman yayınlanıyor ? Evlilik programı her hafta sonu cumartesi günü saat 20.00'de ATV'de izleyicileriyle buluşuyor.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 85 gösterim

Star TV'de ekranlara gelen ekranların sevilen evlilik programlarından biri olan Zuhal Topal ... programın sezona başlaması ile netleşmesi bekleniyor.

3 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 88 gösterim

Ekranların sevilen evlilik programlarından biri olan Kısmetse Olur'da fırtınalar esmeye devam ediyor. ... .30'da internet kanalında ekranlara geliyor.

16 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 60 gösterim

Yönetmenliğini Hüseyin Çoşkun'nun yapımcılığını ve sunuculuğunu gazeteci Müge Anlı'nın yaptığı ... ayında sezonu kapatmasına kesin gözüyle bakılıyor.

8 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 122 gösterim

İmkansız aşk hikayesini konu alan Kalp Atışı ne zaman oynuyor ? İzleyiciler tarafından merakla ... 20.00'de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.

6 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 58 gösterim

Yapımcılığını birçok dizide de imzası bulunan Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini ... puhutv tarafından izleyicilere önceden duyrulmaktadır.

18 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...