Kalp Atışı dizisi ne zaman yayınlanıyor ?

0 oy
122 gösterim
6 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sorduİmkansız aşk hikayesini konu alan Kalp Atışı ne zaman oynuyor ?

İzleyiciler tarafından merakla beklenen Kalp Atışı isimli romantik aşk dizisinin 1.bölümünün yayınlanmasının ardından diziseverler 2.bölümünün ne zaman ekranlara geleceğini merak etmeye başladı. Daha yeni başlamasına rağmen ekranlara gelen ilk bölümüyle izleyicilerden tam not alan Show TV'de ekranlara gelmeye başlayan Kalp Atışı'nın konusu şöyle :

Kalp Atışı dizisi konusu

Eylül ve Ali Asaf dizinin iki önemli karakteri olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. İkisi de doktor. Eylül babasının kendisine iyi davranmamasından kaynaklı olarak agresif, hırçın ve asabi bir kız çocuğu olarak yetişir. Her ne kadar ruhu travmaya maruz kalmış olsa da o iyi niyetini hiçbir zaman geride bırakmaz.Ali Asaf ise doktordur fakat öğretmen olarak görev yapıyordur. Neden rehber öğretmeni olarak lisede görev yaptığı karmaşık bir durumdur. Eylül'de yine Ali gibi doktordur fakat o da Ali'nin okulunda öğrencisi olarak bulunur. Bir süre sonra kendilerini imkansız bir aşkın içinde bulurlar.

Kalp atışı dizisi ne zaman yayınlanıyor ?

Aslında bakıldığı zaman dizinin bir geri bir ileri gittiği anlaşılmaktadır. Yani dizide Eylül ve Ali hem geçmiş hayatlarıyla hem de şu anki bulundukları hayat ile ekranlara geliyor. Durum epeyi karmaşık anlaşılan. Dizi her cuma günü saat 20.00'de izleyicilerle buluşmaya devam edecek.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 60 gösterim

2006 yılından 2011 yılına kadar izleyicilerin karşısında olan Doktorlar dizisi yeni kadrosuyla ... günlerde Show TV ekranlarına gelmesi bekleniyor.

3 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 108 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=K0lqkOMbD5c Rüya dizisinin oyuncuları Yakında Show TV ... haftasında ekranlarda olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

28 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 47 gösterim

FOX TV dizilerine yakında yepyeni bir hastane-sağlık dizisi daha ekleniyor. İzleyiciler tarafından ... Eylül - Ekim 2017 gibi başlaması bekleniyor.

1 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 133 gösterim

2004 yılında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ekranların sevilen dizisi Cennet Mahallesi ... yıllar sonra tekrar buluşması bekleniyor.

7 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 112 gösterim

TRT'nin sevilen dizilerinden biri olan Adını Sen Koy 26 Mayıs 2017 tarihinde 180.bölümüyle ... sezonunda 181. bölümü ile yeniden ekranlara bekleniyor.

3 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...