Seni Kimler Aldı ne zaman final yapacak ?

0 oy
55 gösterim
7 Temmuz 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu

30 Nisan 2017 tarihinde ATV kanalında izleyicilere merhaba diyen Seni Kimler Aldı isimli dizi kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Diziseverler tarafından ilgiyle takip edilen ve soluk soluğa izlenen aşk dizisi dizinin başrol oyuncusu Yurdaer Okur'un uyuşturucu kullanıcısı olduğunun ortaya çıkması ile birlikte oyuncu değişikliğine giden ve istediği reytingleri bir türlü elde edemeyen Seni Kimler Aldı 10.bölümüyle sevenlerine veda edecek. Hatırlanacağı üzere yazın gelmesi ile birlikte birbirinden farklı diziler boy göstermeye başlayınca reytingleri düşmeye başlayan Seni Kimler Aldı adlı dizi her ne kadar rakipleri ile mücadele etse de mücadelesinden galip çıkamadı. Son bölümü olacak olan 10.bölümü ile bitecek olan sevilen dizi Seni Kimler Aldı ne zaman final yapacak ? Dizinin final tarihi 10 Temmuz 2017'de izleyicilerine veda edecek.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 109 gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=K0lqkOMbD5c Rüya dizisinin oyuncuları Yakında Show TV ... haftasında ekranlarda olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

28 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 75 gösterim

Geçtiğimiz 2016 yılından itibaren Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Fox TV ... olan son bölümüyle final yapması bekleniyor.

10 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 197 gösterim

Amerika'nın ünlü televizyon kanalı ABC'de 80'li yıllarda yayınlanan Dynasty isimli dizi yepyeni ... https://www.youtube.com/watch?v=Uxacuu_vg8Y

19 Mayıs 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 60 gösterim

Star TV kanalında ekranlara çok yakında yepyeni bir yapım geliyor. Önümüzdeki günlerde ... sonlarına doğru ekranlardaki yerini alması bekleniyor.

17 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 166 gösterim

Kanal 7 ekranlarında 9 Nisan itibariyle yayınlanmaya başlayan Benimsin orijinal adıyla Beintehaa ... ayı gibi ekranlara veda etmesi bekleniyor.

24 Haziran 2017 Diziler kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...