Kim Milyoner Olmak İster ne zaman başladı ?

0 oy
125 gösterim
8 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

ATV ekranlarının en çok kazandıran yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmacılarını zengin etmeye devam ediyor. 2000 yılında Kim 500 Milyar İster ismiyle izleyicileriyle buluşmaya başlayan sonrasında ise isim değiştirerek Kim Milyoner Olmak İster olarak yoluna devam eden bilgi yarışma programı ünlü oyuncu Murat Yıldırım sunuyor. Kenan Işık sunuculuğunda başlayan programa Kenan Işık'ın rahatsızlanmasının ardından Selçuk Yöntem dahil olmuş Kenan Işık gibi programı sunmaya çalıştığını yalnız başarılı olmadığını söylemesiyle ayrılmaya karar verdikten sonra ise sunuculuğa Murat Yıldırım getirilmişti. Cumartesi, Pazar saat 20.00'de Murat Yıldırım'ın sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak ister ne zaman başladı ? Ünlü yarışma programı 2011 tarihinde başlamış olup, Kenan Işık'ın sunuculuğunu yapmış olduğu Kim 500 Milyar İster isimli programın devamıdır.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 gösterim

Para, devlet tarafından imal edilen devlet içinde kullanılabilen kağıttan ya da madenden yapılmış ... M.Ö 700'de Lidyalılar tarafından bulunmuştur.

4 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 44 gösterim

Edebiyat-ı Cedide olarak bilinen Servet-i Fünun zamanın isim yapmış edebiyatçıları tarafından ... Fünun dergisinin sahibi Ahmet İhsan Topgözdür.

13 Şubat 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 34 gösterim

Ampul, üretilen elektrik kaynağının aydınlatma olarak alınmasına yarayan bir nesnedir. İnsanların ... birlikte tam olarak tarihi belli değildir.

12 Şubat 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
+1 oy
0 cevap 69 gösterim

Sigara, tütünden imal edilen ve içinden çok sayıda kimyasal madde bulunan içerdiği nikotin maddesi ... 15.yy.da bulunduğu üzerinde görüş hakimdir.

11 Şubat 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 83 gösterim

Günümüzde halen kullanılmaya devam eden kitap, dergi gibi bilgi araçlarının basılmasını ... yılında ilk modern matbaayı faaliyete geçirmiştir.

11 Şubat 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...