MNG Kargo ne zaman gelir ?

0 oy
161 gösterim
9 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu

Türkiye'nin en büyük kargo firmalarından biri olan MNG Kargo, Mehmet Nazıf Günal tarafından 2003 yılında kurulmuştur. 14 yıllık geçmişine büyük hizmet sığdıran MNG kargo, bununla birlikte 6 adet kargo uçağı ile uluslararası kargolama faaliyetleri yürüten de bir şirkettir. 7000 aşkın çalışanı ve her ilde bulunan onlarca şubesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine amaç edinen MNG Kargo bunun yanında 26 aktarma merkezi ve 14 bölge müdürlüğü ile kargo taşımacılığı ve denetimini en kaliteli şekilde yapmaktadır. Türkiye genelinde 600'ü geçkin şubesi ile müşterilere hizmete son sürat devam eden MNG Kargo geçtiğimiz günlerde Dubai'nin önde gelen kargo şirketlerinden Mirage Cargo B.V satılmıştır. MNG Kargo ne zaman gelir ? MNG'nin teslim edeceği kargo mesafeye göre değişmekle birlikte ortalama 2-3 günde alıcısına teslim edilmektedir. Hatırlanacağı üzere Mehmet Nazif Günal'ın sahibi olduğu TV8 kanalı da geçtiğimiz yıllarda ünlü televizyon programcısı Acun Ilıcalı'ya satılmıştı. 


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 95 gösterim

Türkiye'nin önde gelen giyim mağazalarından biri olan LCW Waikiki, müşterilerine sağlamış ... gün içerisinde müşterinin adresine teslim edilmektedir.

23 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 3,744 gösterim

Tesettür ürünleri satışı yapan Sefamerve günde on binlerce kişi tarafından ziyaret edilen ünlü bir ... ortalama 2-3 gün içerisinde ulaşmaktadır.

10 Nisan 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
1 cevap 471 gösterim

Türkiye'nin en büyük kargo şirketlerinden biri olan Aras Holding kuruluşlarından Aras ... gün sabah saatlerine kargo alıcısına ulaştırılmaktadır.

9 Mart 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 105 gösterim

2008 yılından bu yana kargo taşımacılığı faaliyetlerini yürüten PTT bünyesinde yer alan PTT Kargo ... Türkiye geneli teslim süresi maksimum 3 gündür.

10 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 105 gösterim

Ruhsat nedir ? Araca dair aracın sahibinden motor numarasına kadar a dan z ye tüm bilgilerinin ... ev adresine 15 ila 30 gün içinde gönderilmektedir.

6 Temmuz 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...