Huawei Honor 9 Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek?

0 oy
498 gösterim
23 Temmuz 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu

Telefon, insanların hayatlarına uzun zamandan beri girmiştir. İlk çıkan telefonların özellikleri oldukça azdı. Sadece haberleşme amaçlı kullanılan o telefonların yerini giderek artan özellikteki telefonlara bırakmaya başlamıştır. Günümüzde ise neredeyse takip edilemeyecek kadar gelişen ve her geçen gün bir yeni özelliği daha eklenen telefonlar üretilmektedir. Birçok özelliği barındıran telefonlar birçok markada da ülkemizde geniş bir alana yayılmıştır. Adı çok kısa zamanda yayılarak en çok talep gören telefon markasına haline gelen Huawei yeni modelleriyle kullanıcılarını memnun etmeye devam etmektedir. Huawei serilerinin en yenisi olan Huawei Honor 9, dikkat çekici özellikleriyle kullanıcı karşısına çıkmayı bekliyor. Siyah, mavi ve altın rengi seçenekleriyle mağazalardaki yerini almayı bekleyen Huawei Honor 9 Türkiye'ye ne zaman gelecek? 12 Haziran'da tanıtımı yapılan telefonun çok kısa bir süre içerisinde Türkiye'ye gelmesi beklenmektedir.


Cevabınız

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 239 gösterim

Uzun yıllar kullanılan efsanevi telefonlar arasında üst sıralarda yer alan Nokia'nın 90'lı yıllarda ... en geç yıl sonu gibi gelmesi bekleniyor.

31 Mayıs 2017 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 233 gösterim

İspanyol otomobil üreticisi Seat, çok yakında Ibiza 2017 modelini yollarla buluşturmaya hazırlanıyor. ... çok daha yükseğe çıkartacak gibi görünüyor.

13 Haziran 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
0 oy
0 cevap 248 gösterim

Türkiye'ye gelmesi merakla beklenen Rus üretimi Lada Vesta'nın Türkiye'de ne zaman satışa ... otomobilin 2018 yılında Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

12 Mayıs 2017 Genel kategorisinde misafir sordu
+1 oy
1 cevap 246 gösterim

Havalar aşırı soğudu ama kar hala yok. Ne zaman kar yağar? Bir cümle vardır ya kar yağarsa ... D Pek doğru olduğunu sanmıyorum ama bekliyoruz işte :D

12 Kasım 2016 Ali Demir sordu
0 oy
0 cevap 200 gösterim

4.5G mobil iletişim teknolojisi hizmeti bilindiği üzere 1 Nisan 2016 yılından itibaren operatörler ... yılında tüm dünyada aktif olması bekleniyor.

28 Aralık 2016 Telefonlar kategorisinde misafir sordu
Aradığınız soruya cevap bulduysanız lütfen beğenerek bize destek olunuz!
...